TR | EN
Hakkımızda
Yönetim ve Organizasyon
Vizyon ve Misyonumuz
Belgelerimiz
Fuarlar
Bilgi Toplumu Hizmetleri
Hakkımızda

1K Kimya Anonim Şirketi, “Temizlik ve Leke Doktorum” sloganı ile kendi geliştirdiği özgün temizlik ürünlerini üretmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak üzere 2010 yılında kurulan bir Türk danışmanlık ve üretim şirketidir. Ar-ge ve üretim faaliyetlerini otomatik sistemler (dolum, kapak kapama ve etiketleme) ile donatılmış Beylikdüzü-İstanbul’ da bulunan modern ve kompakt tesislerinde sürdürmektedir. 

1K Kimya Anonim Şirketi' nin ürün gamında bulunan ürünler; 

- Özel ve genel maksatlı temizlik ürünleri, 
- Leke çıkarıcılar, 
- Oto bakım ürünleri,
- Oda ve oto (ortam) kokuları, 

olmak üzere dört ana grupta toplanmaktadır. Halihazırda yaklaşık 150 çeşit (50 farklı türde) ürünü HighGenic® ve Dr.Life® markaları altında üretip hem iç hem de dış pazarlarda satışa sunarak bireysel ve endüstriyel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamayı kendisine ana amaç edinmiştir. 

1K Kimya Anonim Şirketi ürün yelpazesinde bulunan ürünlerinin bir çoğu daha once “Dr.Clean®” markası adı altında üretilerek pazara sunulmuş, yaklaşık on yıl boyunca hem bireysel hem de endüstriyel kullanıcılar tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmıştır. Dr.Clean® markası altında üretilen yaklaşık 200 farklı çeşitteki ürün, Türkiye’ de bulunan tüm yerel ve ulusal market zincirlerinde başarı ile satılmış ve pazardan önemli bir pay almıştır. Dr.Clean® ürünleri, iç piyasanın yanı sıra Almanya, Yunanistan, Romanya, Polonya, Rusya, Hindistan, Mısır, İran, Irak, Lübnan, Libya gibi dünyanın farklı bölgelerindeki 20’ den fazla farklı ülkede oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. 

Kısa geçmişi ancak ürün geliştirme ve kaliteli üretim konusundaki engin tecrübesi, yenilikçi ve öncü kişiliği ile 1K Kimya Anonim Şirketi, HighGenic® ve Dr.Life® markaları altında kendi özgün ürünlerini geliştirmeye, üretmeye ve müşterilerine özel çözümler sunmaya devam etmektedir. Yüksek ürün kalitesi, optimum fiyat politikası ve maksimum müşteri memnuniyeti hedefi ile hem ulusal hem de uluslararası pazarda faaliyet gösteren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

Copyright © 2010 - 2016 - 1K Kimya Anonim Şirketi
Tüm hakları saklıdır. Web sitemizdeki görseller izinsiz kullanılamaz.